PROJELERİMİZ

FARMAKÖY

“Birlikte Hayatın İyileşir” fikrinden hareketle, Eczacılar Eğitim Sağlık ve Kültür Sosyal Dayanışma Vakfı olarak üyelerimizi sadece mesleki alanda değil, daha kaliteli bir yaşam sürme konusunda da destekliyoruz. Eczacılar Konut Yapı Kooperatifi girişimimizle hayata geçirdiğimiz Farmaköy’de, huzurlu, güvenli, şehrin karmaşasından uzak, üretime ve paylaşıma yakın bir yaşam vadediyoruz.

Kooperatif çalışmalarımızın ilki olan Farmaköy’ü gelecek projemizin bir örneği olarak görüyor, bu güzel örneği artırmak için gayret ediyoruz.

Kolektif bir ruhla hayata geçirilen Farmaköy projesi, yaşamaya değer ayrıcalıklı bir hayatı, ulaşılabilir lokasyonda ve ulaşılabilir rakamlarla sakinlerine sunuyor. Daha fazla bilgi için Farmaköy web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

YAŞAM EVİ

“Birlikte Hayatın İyileşir” fikrinden hareketle üyelerimizin emekliliklerinde de yanlarındayız. Dayanışmamıza üye olan meslektaşlarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz.

İçinde huzurevi barındıran bir yaşam alanı projesi olan “Yaşam Evi”ni hayata geçiriyoruz.

Detaylar çok yakında.

ÖĞRENCİ DESTEK PROGRAMI

“Birlikte Gelecek İyileşir” fikrinden hareketle, genç eczacı adaylarına henüz mesleğe atılmadan destek sunuyoruz.

Burs programımız ve staj imkânlarımızla, ihtiyaç sahibi öğrencilerin geleceğe güvenle bakmalarını hedefliyoruz. Bugüne kadar mesleği geliştirmek için verdiğimiz emekleri, onlara emanet edeceğimizi biliyoruz.

Burs programımız hakkında bilgi almak için burs sayfamızı inceleyebilirsiniz.